Centrisk T-rør TCL, 315.125
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=315 mm og Ød2=125 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=315, Ød2=125, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315125
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.125
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=125
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.125 mm