Centrisk T-rør TCL, 315.160
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=315 mm og Ød2=160 mm, fremstillet i blankt metal på hvid baggrund.
  • Typenr.:
    TCL315160
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.160
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=160
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.160 mm