Centrisk T-rør TCL, 315.200
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=315 mm og Ød2=200 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=315, Ød2=200. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315200
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 315.200
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.200 mm