Centrisk T-rør TCL, 315.250
AirTrust T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre på 315mm og 250mm, præsenteret isoleret.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=315, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 315.250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.250 mm