Centrisk T-rør TCL, 315/355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre Ød1 315 mm og Ød2 355 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=315, Ød2=355. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315355
Beskrivelse
  • Model: TCL
  • Diameter 1 (Ød1): 315 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 355 mm
Dette T-rør er ideelt til at skabe præcise og effektive luftstrømsfordelinger i ventilationsanlæg.
  • Typenummer:
    TCL315355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.355 mm