Centrisk T-rør TCL, 315.450
Air2Trust centrisk T-rør TCL 315.450 i galvaniseret stål, med en rund tilslutning på 315 mm og to på 450 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=315, Ød2=450, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315450
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.450
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=450
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.450 mm