Centrisk T-rør TCL, 315.500
AirTrust centrisk T-rør TCL 315.500 i galvaniseret stål med diameter 315mm og 500mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=315, Ød2=500, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL315500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.500
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL315500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.500 mm