Centrisk T-rør TCL, 315.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL 315.80 i galvaniseret stål, med tilslutninger Ø315mm og Ø80mm, vist på hvid baggrund.
  • Typenr.:
    TCL31580
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 315.80
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=315
  • Ød2=80
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL31580
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    315.80 mm