Centrisk T-rør TCL, 355.100
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med sadelstykke, 355mm hoveddiameter og 100mm grenrørsdiameter i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=355, Ød2=100, np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL355100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 355.100
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=355
  • Ød2=100
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.100 mm