Centrisk T-rør TCL, 355.125
Air2Trust centrisk T-rør TCL med 355mm hoveddiameter og 125mm sadeldiameter fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=355, Ød2=125. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355125
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 355.125
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=355
  • Ød2=125
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.125 mm