Centrisk T-rør TCL, 355.160
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ø355 mm og Ø160 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=355, Ød2=160, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355160
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 355.160
  • Type: Centrisk T-rør
  • Konstruktion: Saddelstykke TSTCL
  • Dimension Ød1: 355 mm
  • Dimension Ød2: 160 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.160 mm