Centrisk T-rør TCL, 355/200 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre 355/200 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=355, Ød2=200. Dimensioner: 355/200 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355200
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med et saddelstykke TSTCL. Dette T-rør er designet til at forbinde tre rør med diametrene Ød1=355 mm og Ød2=200 mm.
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL
  • Diameter 1: 355 mm
  • Diameter 2: 200 mm
  • Materiale: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.200 mm