Centrisk T-rør TCL, 355.315 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=355 mm og Ød2=315 mm, ideel til ventilationssystemer.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=355, Ød2=315, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355315
Beskrivelse
  • Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimension Ød1: 355 mm
  • Dimension Ød2: 315 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.315 mm