Centrisk T-rør TCL, 355.400
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=355 mm og Ød2=400 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=355, Ød2=400, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 355.400
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=355
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.400 mm