Centrisk T-rør TCL, 355/450 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=355 mm og Ød2=450 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=355 mm, Ød2=450 mm. Trykklasse: np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355450
Beskrivelse
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Dimensioner:
    • Ød1: 355 mm
    • Ød2: 450 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.450 mm