Centrisk T-rør TCL, 355.560
Air2Trust centrisk T-rør TCL 355.560, lavet af galvaniseret stål med en 355mm og en 560mm tilslutning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 355.560, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=355, Ød2=560, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL355560
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 355.560
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=355
  • Ød2=560
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL355560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.560 mm