Centrisk T-rør TCL, 355.80
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=355 mm og Ød2=80 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
  • Typenr.:
    TCL35580
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 355.80
  • Diameter (Ød1): 355 mm
  • Diameter (Ød2): 80 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL35580
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    355.80 mm