Centrisk T-rør TCL, 400.100 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL 400.100 i galvaniseret stål, med en hoveddiameter på 400mm og en gren på 100mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 400.100, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=400, Ød2=100. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL400100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=400
  • Ød2=100
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL400100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.100 mm