Centrisk T-rør TCL, 400.125
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre på 400 mm og 125 mm, lavet af galvaniseret stål med tætningsringe.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, 400.125 bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=400, Ød2=125. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400125
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 400.125
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=400
  • Ød2=125
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL400125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.125 mm