Centrisk T-rør TCL, 400.160
AirTrust Centrisk T-rør TCL 400.160 i galvaniseret stål med en diameter på 400 mm og et grenrør på 160 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400, Ød2=160. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400160
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 400.160
  • Diameter 1 (Ød1): 400 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 160 mm
  • Typenummer:
    TCL400160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.160 mm