Centrisk T-rør TCL, 400.250 - Air2Trust
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=400 mm og Ød2=250 mm, fremstillet i galvaniseret stål og klar til montering.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 400.250, bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400, Ød2=250. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400250
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL400.250
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimension Ød1: 400 mm
  • Dimension Ød2: 250 mm
  • Typenummer:
    TCL400250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.250 mm