Centrisk T-rør TCL, 400.355
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre på henholdsvis 400 mm og 355 mm på en hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400, Ød2=355, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400355
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 400.355
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL400355
  • Diameter 1: 400 mm
  • Diameter 2: 355 mm
  • Typenummer:
    TCL400355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.355 mm