Centrisk T-rør TCL, 400.450
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=400 mm og Ød2=450 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400, Ød2=450. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400450
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 400.450
  • Ød1: 400
  • Ød2: 450
  • Typenummer:
    TCL400450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.450 mm