Centrisk T-rør TCL, 400.500 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=400mm og Ød2=500mm, udført i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400, Ød2=500. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400500
Beskrivelse
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimensioner: Ød1=400, Ød2=500
  • Typenummer:
    TCL400500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.500 mm