Centrisk T-rør TCL, 400/560 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=400 mm og Ød2=560 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400 mm, Ød2=560 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400560
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL
  • Dimensioner: Ød1=400 mm, Ød2=560 mm
  • Materiale: Robust konstruktion
  • Typenummer:
    TCL400560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.560 mm