Centrisk T-rør TCL, 400/630 mm - Air2Trust
Air2Trust Centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner 400 mm og 630 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=400 mm, Ød2=630 mm. Trykklasse: np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL400630
Beskrivelse
  • Materiale: Robust konstruktion
  • Dimensioner: Ød1 = 400 mm, Ød2 = 630 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL400630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    400.630 mm