Centrisk T-rør TCL, 450.125
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ø450 mm og Ø125 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=450, Ød2=125. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL450125
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 450.125
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 450
  • Ød2: 125
  • Typenummer:
    TCL450125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.125 mm