Centrisk T-rør TCL, 450.160 - Air2Trust
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=450 mm og Ød2=160 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=450, Ød2=160. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450160
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=160
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.160 mm