Centrisk T-rør TCL, 450.200
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=450 mm og Ød2=200 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 450.200, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=450, Ød2=200. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450200
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 450.200
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.200 mm