Centrisk T-rør TCL, 450.250 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=450mm og Ød2=250mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=450, Ød2=250. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450250
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 450
  • Ød2: 250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.250 mm