Centrisk T-rør TCL, 450/355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ø450 mm og Ø355 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=450 mm, Ød2=355 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450355
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL
  • Dimensioner: Ød1 = 450 mm, Ød2 = 355 mm
  • Typenummer:
    TCL450355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.355 mm