Centrisk T-rør TCL, 450.400 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL 450.400, med diametre på 450mm og 400mm, lavet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 450.400, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=450, Ød2=400. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450400
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.400 mm