Centrisk T-rør TCL, 450.560
Air2Trust centrisk T-rør TCL med sadelstykke, dimensioner Ød1=450mm og Ød2=560mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=450, Ød2=560. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450560
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 450.560
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=560
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.560 mm