Centrisk T-rør TCL, 450/630 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre 450 mm og 630 mm, vist isoleret.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=450, Ød2=630, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450630
Beskrivelse
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.630 mm