Centrisk T-rør TCL, 450/710
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre 450 mm og 710 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, 450/710. Bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=450, Ød2=710. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL450710
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 450/710
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=450
  • Ød2=710
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL450710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    450.710 mm