Centrisk T-rør TCL, 500.100
Air2Trust centrisk T-rør TCL 500.100 af galvaniseret stål, med tilslutningsdiameter 500mm og 100mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL500100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 500.100
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 500
  • Ød2: 100
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.100 mm