Centrisk T-rør TCL, 500.125 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=500 mm og Ød2=125 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=500, Ød2=125. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500125
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør
  • Konstruktion: Saddelstykke TSTCL
  • Dimensioner: Ød1=500, Ød2=125
  • Anvendelse: Ventilationssystemer
  • Typenummer:
    TCL500125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.125 mm