Centrisk T-rør TCL, 500.160 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med en hoveddiameter på 500 mm og en sidegren på 160 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=500, Ød2=160. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500160
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=160
  • Typenummer:
    TCL500160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.160 mm