Centrisk T-rør TCL, 500.250
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=500 mm og Ød2=250 mm, lavet af galvaniseret stål.
  • Typenr.:
    TCL500250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 500.250
  • Dimension Ød1: 500
  • Dimension Ød2: 250
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.250 mm