Centrisk T-rør TCL, 500.355
Air2Trust centrisk T-rør TCL fremstillet af galvaniseret stål med diametre på 500 mm og 355 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=355, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500355
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 500.355
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=355
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.355 mm