Centrisk T-rør TCL, 500.400
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 500mm og 400mm, fremstillet i galvaniseret stål med tætningslister.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=400, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 500.400
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.400 mm