Centrisk T-rør TCL, 500.450 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=500mm og Ød2=450mm, vist med gummitætning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=500, Ød2=450. Air2Trust. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500450
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=450
np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.450 mm