Centrisk T-rør TCL, 500.560
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med diametre på 500mm og 560mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=560. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500560
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 500.560
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=560
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.560 mm