Centrisk T-rør TCL, 500/630
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 500mm og 630mm, fremstillet i galvaniseret stål på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=630, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500630
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 500/630
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.630 mm