Centrisk T-rør TCL, 500/710
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre på 500mm og 710mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=710, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500710
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 500/710
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=710
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.710 mm