Centrisk T-rør TCL, 500.800
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=500 mm og Ød2=800 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=500, Ød2=800, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL500800
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 500.800
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=500
  • Ød2=800
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL500800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    500.800 mm