Centrisk T-rør TCL, 560.160
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=560 mm og Ød2=160 mm, fremstillet i galvaniseret stål til ventilation.
Se alt fra mærket Air2Trust
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL560160
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 560.160
  • Materiale: Robust konstruktion
  • Anvendelse: Ventilation og klimaanlæg
  • Dimensioner:
    • Ød1: 560 mm
    • Ød2: 160 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.160 mm