Centrisk T-rør TCL, 560.200
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 560mm og 200mm, fremstillet i galvaniseret stål med gummitætninger.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=560, Ød2=200, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560200
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 560.200
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.200 mm