Centrisk T-rør TCL, 560.250
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensionerne Ød1 560mm og Ød2 250mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=560, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 560.250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.250 mm