Centrisk T-rør TCL, 560.315
AirTrust T-rør TCL 560.315 i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=560 mm og Ød2=315 mm på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Mål: Ød1=560, Ød2=315. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560315
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 560.315
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.315 mm